כ 70 שנה- צי המשאיות הכתומות נותן שירותי הובלה מקצועיים באזור הגליל העליון ועד לדרום הרחוק.

ברשות חברת הגליל העליון עומדות 63 משאיות חדישות ו – 10 מובילי משנה על בסיס קבוע.

בנוסף למשאיות לרשות החברה עומדים 177 נגררים מסוגים שונים המתאימים לכל סוג של הובלה, ו-118 גונדולות בעיקר לתחום החקלאות.

 

 חברת הגליל העליון, מהמובילות בתחום פתרונות הובלה בישראל, מאפשרת ללקוחותיה הפרטיים והעסקיים ליהנות ממבחר של פתרונות הובלה ופתרונות לוגיסטיים ברמה גבוהה, המספקים מענה לכל צורך! כל זאת, בשילוב של אמינות ואיכות ללא פשרות, תוך הפעלת ציודים חדישים וצוות מיומן ומקצועי.

חברת הגליל העליון, דוגלת בשירות איכותי ואישי ללקוחות. 

נשמח לפנייתכם אלינו על מנת שתוכלו להתנסות בחוויית השירות שאנו מעניקים.

פתרונות הובלה מתקדמים

הגליל העליון.שירותי הובלה
מסוף מכולות.הגליל העליון
הגליל העליון קהילה

ההון האנושי בחברה

ההון האנושי בחברתנו מורכב מפסיפס של אנשים איכותיים, חרוצים בעלי וותק וניסיון רב בתחום ההובלה.

עובדים שנכונים תמיד לבצע את המשימות על הצד הטוב ביותר, וכמובן עם מתן שירות מיטבי ללקוח.

צוות הגליל העליון
הובלה בקירור.הגליל העליון

מערך ההפצה של חברת הגליל עליון עבור עוף הגליל בלבד, כולל 18 משאיות הפצה המשרתות  כ 150-180 לקוחות ברמה יומית ובפריסה ארצית.

מחלקת ההפצה מתמחה בפעילות הפצתית של מוצרי מזון, ומוצרים יבשים שונים וכן מבצעת פעילות יומית להעברת פרטים (ממעטפה ועד משטח) מהדרום לצפון.

הניסיון הרב שצברה חברת גליל עליון לאורך השנים ביסס את יכולתה לשמור על עדכנות בכל תחומי העבודה שלנו. אחת מיכולות אלו היא פתיחות ושקיפות מרבית מול לקוחותינו.

מערכות המידע של החברה מורכבות משילוב אמצעים המאפשר שליטה מלאה על כל שלב בתהליכי העבודה שלנו. שליטה זו מאפשרת לנו יעילות רבה בהובלה ואחסון מטעני הלקוחות ושירותי הערך המוסף שאנו מספקים. ללקוחותינו, מאפשרת המערכת בקרה מצדם על מצב המכולות  שלהם אצלנו וקבלת דיווחים מעודכנים בכל עת.

כפועל יוצא מהשאיפה לשמור על יכולתנו להיות בקו הראשון בכל התחומים, החברה השקיעה בפיתוח מערכת המאפשרת ללקוחותיה התקשרות דרך האינטרנט לצפייה במצב המכולות המאוחסנות בשטחי החברה. המערכת מאפשרת ללקוחותינו צפייה מרחוק בדוחות שונים בכל עת, חוסכת להם זמן בהתקשרות לבירורים ומאפשרת את השקיפות הנדרשת מרמת השירות המצופה מאתנו.